Mehmet Rüştü Uzel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Kurum Bilgileri

Emniyet Mah. Bandırma Sok. No/94 Teknik Okullar Beşevler/ANKARA Türkiye

Görevli Öğretmenler

Cevdet AlagözMüdür Baş Yardımcısı
Turhan ŞahinKimya - Laboratuvar Şefi
Merih EgeKimya Laboratuvar Şefi
Hakan ÖzdemirKimya Laboratuvar Öğretmeni
Hüseyin İcikKimya Laboratuvar Öğretmeni
Özyakup ArslanKimya Laboratuvar Öğretmeni
Ü. Ebru EmürKimya Laboratuvar Öğretmeni
Yusuf SevgiliKimya Laboratuvar Öğretmeni
Turgut AydoğduKimya Laboratuvar Öğretmeni
Yasemin MennanKimya Laboratuvar Öğretmeni
Canan CeylanKimya Laboratuvar Öğretmeni
Mehmet KarsavuranoğluKimya- Laboratuvar Şefi
Nehire DülgerKimya- Laboratuvar Şefi
Alpaslan AlaydınKimya- Laboratuvar Şefi
Hasan AsilerKimya Teknolojisi Alan Şefi
Demet ArıkanKimya Laboratuvar Öğretmeni
Fatma TanrıkuluKimya Laboratuvar Öğretmeni
Gönül ArslanKimya Laboratuvar Öğretmeni
Kemal MutluoğluKimya Laboratuvar Öğretmeni
Nevin UysalKimya Laboratuvar Öğretmeni
Öznur AkbulutKimya Laboratuvar Öğretmeni
Aylin ÖztürkKimya Laboratuvar Öğretmeni
Nafiye GünindiKimya- Laboratuvar Şefi
Sevil ÖngütKimya- Laboratuvar Şefi
Filiz PektaşKimya- Laboratuvar Şefi
Mustafa UysalKimya- Laboratuvar Şefi
Hülya YazıcıKimya Laboratuvar Öğretmeni
Serpil ErolKimya Laboratuar Öğretmeni
Süheyla ÖksüzKimya Laboratuarı Öğretmeni
Ebru KundakçıKimya Laboratuvar Öğretmeni
Meryem ÇelikKimya Laboratuvar Öğretmeni
Zafer SuyabatmazKimya Laboratuvar Öğretmeni
Fatma Zerrin GörgünKimya Laboratuvarı Öğretmeni
Şenay TaşkınGıda Teknolojisi - Alan Şefi
Gülersin SümbülGıda Laboratuvar Öğretmeni
Rukan GülbaşGıda Laboratuvar Öğretmeni
Mehtap KaraoğluGıda Laboratuvar Öğretmeni
Gökhan KayaRehber Öğretmen
Habibe Güneşliol UçarRehber Öğretmen
Servet DoğanRehber Öğretmen
Emine GünayMatematik Öğretmeni
Haydar MermerMatematik Öğretmeni
Ömer Fatih ÖzalpMatematik Öğretmeni
Levent Ramazan EkinMatematik Öğretmeni
S.nalan ÜnalMatematik Öğretmeni
Zülal ÖzerenMatematik Öğretmeni
Aysel CanTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Dilek GedikTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Hacer GüçlüTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Hatice ÖzdemirTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Himmet AçıkgözTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Ferda ErsözlüTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Emine Özbek TopuzTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Serap Konur ErgeneTürk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni
Hayrettin AteşFizik Öğretmeni
Aysen ErdinçFizik Öğretmeni
Sema ŞahinFizik Öğretmeni
Şule Kilitçiİngilizce Öğretmeni
Zeynep Müge Uzunerİngilizce Öğretmeni
Sibel Ünlüİngilizce Öğretmeni
Ayça Erkutİngilizce Öğretmeni
Aybike Rukiye Salanturİngilizce Öğretmeni
Suna BulutCoğrafya Öğretmeni
Abdullah KüçükCoğrafya Öğretmeni
Ayşen GülcanTarih Öğretmeni
Nilüfer ZencirciFelsefe Öğretmeni
Nilgün AydoğduBiyoloji Öğretmeni
Zeynep Lara ÇekerBiyoloji Öğretmeni
Meral YavuzBiyoloji Öğretmeni
Zennube ÖzenBiyoloji Öğretmeni
Aydın AydınlıBeden Eğitimi Öğretmeni
Gülüzar AltunbuldukBeden Eğitimi Öğretmeni
Gülseren TurhanBeden Eğitimi Öğretmeni
Suna AkkızDinkültürü Ve Ahlak Bilgisi
Nagihan UzağMüzik Öğretmeni
Erengül IşıkResim Öğretmeni

Görevli Yöneticiler

Mehmet Nuri YıldırarOkul Müdürü
Adem BakırMüdür Yardımcısı
Aydın AtikMüdür Yardımcısı
Erbin KalaycıMüdür Yardımcısı
Fazilet TurnaMüdür Yardımcısı
Haluk AlacalıMüdür Yardımcısı
Nurettin ErdemMüdür Yardımcısı

İlçedeki Diğer Okullar